Denizli Kayak Turu Ege Bölgesinin En Büyük Kayak Merkezi Olan Denizli Kayak Merkezinde Kayak yapmaya Ne Dersiniz

  • Günübirlik Tur
  • Otobüs ile gidiş dönüş
  • İzmir Kalkışlı
  • İzmir Dönüşlü
150.00

GEZİLECEK YERLER

İzmir'den uygun fiyata Denizli Kayak Merkezine gidiyoruz, Denizli Kayak Merkezi Denizli ili, Tavas ilçe sınırında bulunan 2420 metre yükseklikteki Bozdağ’da Belediye bünyesinde hizmet vermektedir. İzmir'den Denizli kayak Merkezine her hafta sonu Moya Tur olarak kayak turları düzenlemekteyiz

Fiyat Hesapla

Ege Bölgesinin En Büyük Kayak Merkezi Olan Denizli Kayak Merkezinde Moya Tur ile Kayak Ve Snowboard Eğitimi Almaya Ne Dersiniz ?

Degerli misafirlerimiz Denizli kayak merkezine gitmek isteyenler için; Tavas, Nikfer yolu. Denizli’ye 85 km. Tavas’a 39 km. Nikfer’e 14 km. Antalya, Muğla, Burdur, Denizli kavşağında. Denizli Havaalanına 141 km. Muğla 147 km. Aydın 209 km, Antalya 264 km, Fethiye 246 km, Dalaman 256 km, Davraz (Isparta) 219 km’dir.Tüm bölgelerden Moya Turun servis imkyanlarımızdan faydalana bilir siniz.
Kayakseverlere kesintisiz kayak ve snowboard imkanı sunan Denizli Kayak Merkezi'nde saatte bin 500 kişi taşıma kapasiteli iki telesiyej ve teleski hizmet veriyor. Kayak Merkezimiz günü birlik seyahat ve eğlence konsepti üzerine kurulu olduğu için konaklama imkanımız mevcut değildir. Yeme - İçme gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz olanaklar mevcuttur.Mavi Pist : Mavi renkli pistler yeni başlayan kayakçılar için uygundur.Kırmızı Pist: Kırmızı renkli pistler orta düzeyli kayakçılar için uygundur.Siyah Pist: Siyah renkli pistler iyi düzeyde kayakçılar için uygundur.

http://www.denizlikayak.com/canliyayin/ Kayak Merkezini canlı izleyebilirsiniz 

*Denizli Kayak Merkezi, Denizli ili Tavas İlçesinin Nikfer Mahallesinden itibaren yönlendirme tabelaları ile rahatça bulunabilir.Kayak Merkezimizde profesyonel kayak eğitmenlerinden eğitim alabilir, kayak takımı kiralayabilirsiniz.
(Nikfer-Denizli Kayak Merkezi Arası yol uzaklığı 14km)Denizli kayak merkezi, 2400 metre uzunluğundaki kayak ve snowboard pistlerinin kalitesi, yürüyen band sistemli eğitim pisti, Teleski ve Telesiyejleriyle,  İzmir, Muğla, Aydın gibi büyükşehirlere yakın oldukça revaçta olan bu kayak merkezine İzmir'den  Moya Tur olarak her cumartesi ve pazar gunubirlik turlarımız yapılmakta dır... Gruplara özel haftanın herhangi gününde özel tur yapılır

FİYATA DAHİL OLMAYAN HIZMETLER

- Kayak Malzemeleri
- Ski Pass Ücretleri
- Mola Yerinde Yapılacak Olan Kişisel Harcamalar
 

KAYAK TAKIMI ÜCRETLERİ :

- Kayak Takımı Günlük 40 TL ( Kayak ve ayakkabısı  )

- Kayak Kıyafetleri Alt ve Üst Günlük  40 TL ( Mont ve Pantalon )

- Board Kirası Günlük 40 TL ( Ayakkabı ve Board )

- Kızak Kirası saati 20 TL

- Gözlük 20 TL 

- Kask 20 TL

- Kayak  Egitim Fiyatı ( Grup Egitimi 1 Saat ) - 150 TL Kişi Başı

Firmamız ile görüşerek profesyonel eğitmen eşliğinde özel ders alabilirsiniz.Özel ders almak isteyenler önceden rezervasyon yaptırarak bu imkandan faydalanabilir.

SKİ PASS ÜCRETLERİ :

 Günlük Sınırsız Telesiyej Çıkış : 80 TL + 10 TL Kart Depozitosu

Günlük Sınırsız Teleski Çıkış : 40 TL + 10 TL Kart Depozitosu

Günlük Yürüyen bant  - 10 TL 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

- Gidiş-Dönüş Ulaşım
- Rehberlik Hizmeti
- Zorunlu Seyahat Sigortası 
Öğle Yemeği: Kayak Merkezinde Sucuk Ekmek & Köfte Ekmek 

OTOBÜS KALKIŞ NOKTALARI

06:00 KARŞIYAKA / ANIT

06:15 EGEUNİVERSİTESİ HASTANESİ ÖNÜ

06:30 ÜCYOL

06:40 GAZİEMİR / MİGROS

07:45 AYDIN / MİGROS 

 

1. Gün - Günübirlik Denizli Kayak Turu (Denizli- Nikfer)

Degerli misafirlerimiz ile saat 06,00 Karşıyaka / Anıt da buluşmamızın ardından yolumuz uzeri olan Bayraklı üst Gecit / Ege Universitesi / Ücyol / Gaziemir duraklarından misafirlerimiz ile buluştuktan sonra yaklaşık 3,0 - 3,5 saatlik Denizli Nikfer Kayak Merkezine yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculugumdan sonra kısa bir ihtiyac molası ve ardından NİKFER köyune ulaşıyoruz. Nikfer Kayak evimizde kısa bir molamızı yaparak dileyen misafirlerimiz şirketimizin yan kuruluşu olan SNOW AKADEMİ den kayak ve malzeme ekipmanlarını kiralaya bilir. Daha sonra 19 km lik bir yolculugumuzun adrından Denizli Kayak Merkezine ulaşıyoruz. Tur Fiyatımıza dahil olan öglen Yemegimiz icin (SUCUK EKMEK veya KÖFTE EKMEK ) fişlerimizin dagıtımı ile kısa tanıtımımızın ardından kayak merkezinde etkinligimize başlıyoruz. Gün boyu Kayak-Kızak-Snowboard keyfine başlıyoruz.  Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz bölgenin cafesinde vakit geçirebilir veya eşsiz manzarayı fotoğraflayabilirler. Saat 16:00 da otopark alanında buluşarak Nikfer Köyüne dogru hareket ediyoruz ve Kiralamış oldugumuz takım ve kıyafetlerimizi iade ederek SNOW AKADEMİ nin ikramlarının  ardından İzmir'e hareket ediyoruz. Dönüş yolumuzda Aydın yakınlarında kısa bir mola vererek İzmir'e ulaşıyoruz.Misafirlerimiz ile buluşma noktalarında vedalışarak bir başka Moya Tur organizasyonunda buşulmak dilegi ile ayrılıyoruz. 

http://www.denizlikayak.com/canliyayin/   - Kayak merkezini canlı izleyebilir siniz 

 

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

35 kişi ve üzeri  MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner

30 kişiye kadar lüks  Otokar Sultan

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

13 -20 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlar kullanılır.